3. Press releases
  4. Regulament Burse Unilever South Central Europe

Regulament Burse Unilever South Central Europe

Unilever South Central Europe acorda 3 burse in valoare totala de 900 RON brut lunar/pe intregul an universitar, pentru cei mai buni 3 studenti care participa la concursul lansat.

Campania se adreseaza doar studentilor ASE anul 3 de studiu. Plata lunara a burselor se va face prin intermediul ASE.

Cei 3 pasi ai campaniei sunt:

1.Getting to know U: aplicatia online a CV-ului pentru "Campania Burse Unilever" pe www.unilever.ro, la sectiunea Posturi Vacante, unde trebuie sa raspundeti la intrebarile adresate.

Termenul limita pentru aplicatii este 15 octombrie.

2.Unilever Challenge: Elaborarea unui proiect la alegere dintre:

(1) Sa concepeti un pachet promotional folosind un produs Unilever food (ex Delma, Becel, Lipton, Magnum etc) si unul non-food (Domestos, Axe, Dove, Rexona, Dero, Cocolino etc) si sa explicati beneficiile promotiei.

(2) Sau sa va ganditi la un Ambassador pentru unul din brandurile noastre si sa concepeti o campanie de comunicare.

Proiectul trebuie sa fie postat pe pagina de Facebook a candidatului si targetat catre pagina oficiala de Facebook a Unilever in Romania – Unilever Careers South Central Europe.

Termenul limita pentru proiecte este 15 octombrie.

3.Assessment Centre: participarea la un Case Study Exercise jurizat de Manageri Seniori din compania Unilever South Central Europe.

*Pentru aceasta ultima etapa vor fi invitati castigatorii etapelor anterioare.

CONECTAȚI-VĂ CU NOI

Suntem mereu interesați să stabilim legături cu persoanele care ne împărtășesc interesul pentru un viitor durabil.

CONTACT

Luați legătura cu Unilever și cu echipele de specialiști sau găsiți persoane de contact din întreaga lume.