3. Press releases
  4. Regulament Burse Unilever South Central Europe

Regulament Burse Unilever South Central Europe

Unilever South Central Europe acorda 3 burse in valoare totala de 900 RON brut lunar/pe intregul an universitar, pentru cei mai buni 3 studenti care participa la concursul lansat.

Campania se adreseaza doar studentilor ASE anul 3 de studiu. Plata lunara a burselor se va face prin intermediul ASE.

Cei 3 pasi ai campaniei sunt:

1.Getting to know U: aplicatia online a CV-ului pentru "Campania Burse Unilever" pe www.unilever.ro, la sectiunea Posturi Vacante, unde trebuie sa raspundeti la intrebarile adresate.

Termenul limita pentru aplicatii este 15 octombrie.

2.Unilever Challenge: Elaborarea unui proiect la alegere dintre:

(1) Sa concepeti un pachet promotional folosind un produs Unilever food (ex Delma, Becel, Lipton, Magnum etc) si unul non-food (Domestos, Axe, Dove, Rexona, Dero, Cocolino etc) si sa explicati beneficiile promotiei.

(2) Sau sa va ganditi la un Ambassador pentru unul din brandurile noastre si sa concepeti o campanie de comunicare.

Proiectul trebuie sa fie postat pe pagina de Facebook a candidatului si targetat catre pagina oficiala de Facebook a Unilever in Romania – Unilever Careers South Central Europe.

Termenul limita pentru proiecte este 15 octombrie.

3.Assessment Centre: participarea la un Case Study Exercise jurizat de Manageri Seniori din compania Unilever South Central Europe.

*Pentru aceasta ultima etapa vor fi invitati castigatorii etapelor anterioare.